DIETA VITALIA  Zabierałam się, zabierałam i w końcu jest !
  Moje wrażenia po przetestowaniu VITALIA- DIETY SMACZNIE DOPASOWANEJ.
  Dlaczego WARTO stosować tę dietę?
  Bo układają ją prawdziwi dietetycy,w oparciu o informacje, które do nich wyślemy.
   Dieta jest dostosowana do preferencji kupującego (ilość posiłków, czas na ich przygotowanie, preferencje żywieniowe);
   Kolejna zaleta to bardzo dobrze rozbudowany serwis internetowy,czytelna strona, jasno i wyraznie opisane....

   Bardzo pozytywna cechą jest możliwość wyboru diety, która najbardziej nam odpowiada (Smacznie Dopasowana, Vita Lekka, Dużo błonnika itp.);
   Co ciekawe mamy bezpośredni kontakt z dietetykiem – włączamy czat i pytamy o co chcemy!
   Kolejna fajną sprawą jest fakt, że są oddane do naszej dyspozycji przeliczniki kalorii, kalkulatory, awatary sylwetki itd
   Możemy śledzić pamiętniki odchudzania osób, którym udało się zrzucić znaczną ilość kilogramów, są zdjęcia, prawdziwe historie , można dodać sobie otuchy, podbudowac się, jest tez grupa wsparcia. W razie czego są tez porady psychologa!
   Diety nie są drogie, myślę że 59zł miesięcznie warto zainwestować w siebie, przynajmniej na początku, kiedy to nie ma się zeilonego pojęcia o planach żywienia, o poiłkach, o komponowaniu itd
   Zaraz po wykupieniu diety musimy przeprowadzić dogłębną analizę, obliczyć BMI, zważyć się, zmierzyć itp. wszystko zapisywanie jest w indywidualnym dzienniku i już nigdy nam nie ucieknie, więc można na bieżąco śledzić swoje postępy. Te dane potrzebne są dietetykom do traktowania nas indywidualnie i jednostkowo.
   Porcje ,które są podane nie są absolutnie mizerne i można się tym naprawdę najeść! Jeśli jakaś potrawa nam pasuje, można oczywiście wymienić ja na inną dwoma kliknięciami!


   Mamy do dyspozycji szereg suwaczków i funkcji, możemy np. wyeliminowac produkty, których nie lubimy, możemy podać czas przygotowania posiłku i ile tych posiłków dziennie chcemy zjeść. Sami decydujemy o tym co jemy ,a dietetycy już sami się martwią jak z tych produktów zrobić nam..dobrze!
   Posiłki są urozmaicone i kolorowe. Nie zabierają dużo czasu na przygotowanie. Są smaczne. Jak sama nazwa wskazuje jest to dieta smacznie dopasowana. Ja schudłam w ciągu miesiąca 4 kg. Mogłam więcej ale...prowadząc bloga kulinarnego po prostu się nie da kurczowo trzymać zaleceń i nie zjeść czegoś, nie spróbować. Ale jeśli ktoś na serio podejdzie do zadania jekim jest odchudzanie to na pewno dieta ta jest warta polecienia i skuteczna. Nie jest nudna. Mimo , że jest internetowa, to po drugiej stronie siedza specjaliści, którzy podchodzą indywidualnie do każdego z nas. Bardzo ciekawe są historie osób , które się odchudziły, ich świadectwa motywujące do działania.


   Kolejną fajną rzeczą jest fakt, że można zasugerować zmiany w swojej diecie.Plan żywienia układany jest raz na tydzień, więc ma się czas na wyelimonowanie produktu, wprowadzenie zmian. Mona nawet zbierać punkty za dodanie zdjęć potraw.
   Dieta to poważna sprawa, ale z serwisem VITALIA jest to również fajna , motywująca do zmian zabawa!Polecam ją bo działa.
   Bo jest skuteczna. Urozmaicona i indywidualne podejście jest tu dużym plusem!


  Więcej o VITALIA


Komentarze

 1. No nie...takie pyszności i w dodatku tak pięknie podane na ciemną noc !!!
  Jak tu schudnąć, jak tyle smakowitości przede mną :)
  Piękne zdjęcia i same rarytasy na talerzu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Naprawdę śietnie napisane. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pytaj o wszystko, komentuj , podziel się swoją radą . Cieszę się, że ze mną jesteś, rozgość się na dłużej!

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Di me:

Benvenuto nel mio Piccolo Regno! Non sei venuto qui per caso, vedrai! Mi chiamo Kasia e sarò felice di mostrarti la mia cucina, direi che anche le due cucine: polacca e italiana. Ti farò toccare, annusare, assaggiare, pesare e mescolare con me. Ti porterò in due mondi semplici: la cucina italiana - che ho avuto la fortuna di assaggiare per oltre sedici anni, e ti mostrerò quanto quest'avventura possa essere amorevole, semplice, gustosa, non complicata, ma anche imprevedibile e piena di sapori! Passeremo anche alla cucina polacca, dove le prelibatezze sono equilibrate, pensate e ripensate, tradizionali con un pizzico del mio punto di vista, idee e sperimentazioni con il gusto. Ci sposteremo da una cucina all'altra. Quindi indossiamo i grembiuli, cuciniamo qualcosa insieme. Chiedi di tutto, commenta, condividi i tuoi consigli. Sono contenta che tu sia con me, accomodati e buon appetito!