wtorek, 22 lipca 2014

Good Food..oto nowe wafle ryżowe!I stało się! Przyszła dużaaaa paka, a w niej wafle ryżowe o całkiem całkiem ciekawych smakach. Smakach nietuzinkowych i wyszukanych. O smakach specjalnych. 


Moja paczka zawierała dwa rodzaje wafli. Po 8 opakowań z każdego z 2 smaczków. Razem 16 opakowań wafli.
Wafle ryżowe z kukurydzą o smaku brazilian barbecue


 oraz wafle ryżowe z kukurydzą o smaku chutney mango.Jedno opakowanie zawiera 6 wafli ryżowych.
Ja już mam swój ulubiony smak, ale na razie nie powiem!
Są to dwa absolutnie różne smaki! Na samym początku zostały zjedzone ot tak na sucho, bez ekscesów kulinarnych ..ale potem ciało by chciało aby..powstało z nich coś więcej niż tylko przekąska do ręki prosto z torebki.Te wafle mają w sobie to coś, co zachęca do eksperymentów ze smakiem i do gry w kolory.
Wafle są sycące ale zarazem lekkie.
Jest to zapewne strzał w dziesiątkę, gdyż wafle te.. nie są nudne i takie jak wszystkie. Nałogowi grillowicze i amatorzy piwka w lecie będą nimi zachwyceni. Podejrzewam, ale musze to najpierw sprawdzić na własnych kubkach smakowych, że francuskie lub włoskie winko do odpowiedniego aromatycznego serka z pleśnią...też byłoby super.
Ale najpierw eksperyment w kuchni polegał na czymś lekkim, takim zwyczajnym-nie-zwyczajnym. 

Przygotowałam z wafli kolację. Inna kolację. Najpierw przygotowałam specjalną rybną pastę, ze śledzia w oleju, twarogu, pomidora,ogórka oraz prażonych aromatycznych ziaren! Oczywiście nie było chleba na kolacje. Były wafle. I co? I udało się.
W ten sposób wafle genialnie się sprawdzają. Dużym plusem jest fakt że wafle są bezglutenowe.Do tej , nazwijmy to potrawy, wykorzystałam wafle o smaku brazilian barbecue, bo idealnie do tego pasują. I innych sobie nie wyobrażam!


Nie pozostaje nic innego jak ruszyć swoją wyobraznię i wlasne chętki..i pokombinowac troszkę w smakach ...będziecie zaskoczeni jak zwykłe wafle..potrafią być niezwykłe!

Smacznego !

Jeśli chcesz więcej inspiracji lub chcesz dołączyć po prostu do profilu Good Food na FB, to 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz, każdą radę, sugestię... Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło !