poniedziałek, 21 lipca 2014

NIE-zwykły bidon dla dzieci ze sklepu Q-Decor


Ostatnio wygrałam taką oto nagrodę! Pozostawiłabym ją bez echa, gdyby nie fakt, że WARTO takie cacuszko dla dziecka po prostu mieć. I warto o tym napisać!
 Nagrodę bardzo potrzebną ,szczególnie, że mamy bardzo ciepło , a dzieci muszą pić , dużo pić. Bardzo trudno pić małemu dziecku prosto z butelki, czy to w wózeczku, czy w autobusie czy w pociągu. Ten bidon idealnie się sprawdza w terenie.


To NIE-zwykły bidon, bo inne bidony mu nie dorównują po prostu. Przynajmniej te ,które ja miałam, a miałam ich kilka, kupione za ciężkie pieniądze, wytapetowane myszkami, kotkami i innymi kolorstwami ,chyba tylko po to by zachęcić wizualnie do kupienia bez zastanowienia się, co taki bidon kryje w środku.Dlaczego zachęcam do tego właśnie bidonika?


Byłam posiadaczką kilku bidonów ,ale ten to zupełenie inna bajka!Ten wyjątkowy bidon został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Dzięki użyciu kolorowych materiałów, posiada formę zachęcającą dla dzieci. Ale bez przesady, nie jest pstrokaty i nie dotaniemy oczopląsów. I jeśli mam być szczera, bardzo odpowiada również mnie! Dostosowany jest do używania od najmłodszych lat. Kubek wyposażono w wygodny składany dzióbek do picia. I to jest ten hit. Prosty w obsłudze! Pstryk i otwarty! Szczególnie dla dzieci właśnie.  W chwili gdy butelka nie jest używana super szczelny system chroni przed wylaniem się zawartości z butelki. Butelka posiada również wygodny do trzymania przez dziecko uchwyt, jak również uchwyt, który ułatwia przypięcie butelki do plecaka. 
Nie przenosi i nie utrzymuje zapachów płynów jest odporny na uderzenia i upuszczenia.Całość można łatwo rozłożyć i bezpiecznie myć w zmywarce. A po rozłożeniu prezentuje się tak oto solidnie!
Genialne jest to, że rurkę można wyjąć i domyć. Nie jest to cieniutka rureczka ,którą w razie czego trudno po prostu dopłukać!

Dzieci z takiego bidonu na pewno będą zadowolone, rodzice chyba jeszcze bardziej, gdyż bidon ma pojemność 420 ml, wykonany jest z tworzywa sztucznego wolnego od BPA.
Polecam go z czystym sumieniem, gdyż moje dwie córeczki o ten bidon dziarsko walczą i innego nie chcą. Będę musiała dokupić drugi.Więcej o bidonie, oraz miejscu w którym możecie go kupić, dowiecie sięZapraszam do polubienia Q-Decor na FB


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz, każdą radę, sugestię... Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło !