wtorek, 24 lutego 2015

Vacu Vin PopSome - pojemniki do przyprawWitam Was serdecznie.
Wczoraj dotarła do mnie przesyłka ze sklepu rossi.plDo przetestowania w ramach współpracy, wybrałam sympatyczny Vacu Vin PopSome .Pojemniki do przypraw na stojaku, 3 sztZestaw pojemników do przypraw i ziół na stojaku z serii PopSome to propozycja holenderskiej marki Vacu Vin. Produkt jest godny polecenia, na pewno trwały i trudno będzie go...uszkodzić.

Pojemniki zaprojektowano według nowatorskiego projektu. Różnią się one od tradycyjnych produktów tego typu specjalnymi pokrywkami, które nie tylko wzbogacają ich wygląd, ale przede wszystkim funkcjonalność. Pokrywy wykonano z elastycznej gumy. W ich środku umieszczono praktyczne dozowniki. Dzięki temu opatentowanemu systemowi Oxiloc, pokrywka w pozycji zamkniętej gwarantuje szczelność, a co za tym idzie- zachowanie smaku i aromatu przypraw, a w pozycji otwartej, umożliwia precyzyjne dozowanie przypraw i ziół.Wystarczy pociągnąć za gumę u góry i pojemnik otwiera się, ale pokrywka z niego nie spada!


Po użyciu wystarczy docisnąć dłonią i znów się szczelnie zamknie.Zestaw jest bardzo elegancki. Ja do swoich pojemników wsypałam jagody goji, zieloną herbatę oraz pestki dyni.
Mam ochotę? Pociagam za gumę i „dziub” otwiera się. Guma na pewno jest szczelna, trwała i dobrze wykonana. Nie ma mowy o rozsypaniu , potrąceniu, przewróceniu, nie ma mowy o wydostaniu się aromatu i przedostaniu się do środka, np.zanieczyszczeń czy bakterii.
W zestawie z pojemnikami znajduje się specjalnie zaprojektowany stojak, który umożliwia przechowywanie jednocześnie do sześciu pojemników z przyprawami.
Łatwo utrzymac w czystości, można myć w zmywarkach.
Solidnie wykonany, odporny na zarysowania. Elegancki. Funkcjonalny. Pomysłowy.

Polecam !

2 komentarze:

Bardzo dziękuję za każdy komentarz, każdą radę, sugestię... Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło !