Vacu Vin PopSome - pojemniki do przyprawWitam Was serdecznie.
Wczoraj dotarła do mnie przesyłka ze sklepu rossi.plDo przetestowania w ramach współpracy, wybrałam sympatyczny Vacu Vin PopSome .Pojemniki do przypraw na stojaku, 3 sztZestaw pojemników do przypraw i ziół na stojaku z serii PopSome to propozycja holenderskiej marki Vacu Vin. Produkt jest godny polecenia, na pewno trwały i trudno będzie go...uszkodzić.

Pojemniki zaprojektowano według nowatorskiego projektu. Różnią się one od tradycyjnych produktów tego typu specjalnymi pokrywkami, które nie tylko wzbogacają ich wygląd, ale przede wszystkim funkcjonalność. Pokrywy wykonano z elastycznej gumy. W ich środku umieszczono praktyczne dozowniki. Dzięki temu opatentowanemu systemowi Oxiloc, pokrywka w pozycji zamkniętej gwarantuje szczelność, a co za tym idzie- zachowanie smaku i aromatu przypraw, a w pozycji otwartej, umożliwia precyzyjne dozowanie przypraw i ziół.Wystarczy pociągnąć za gumę u góry i pojemnik otwiera się, ale pokrywka z niego nie spada!


Po użyciu wystarczy docisnąć dłonią i znów się szczelnie zamknie.Zestaw jest bardzo elegancki. Ja do swoich pojemników wsypałam jagody goji, zieloną herbatę oraz pestki dyni.
Mam ochotę? Pociagam za gumę i „dziub” otwiera się. Guma na pewno jest szczelna, trwała i dobrze wykonana. Nie ma mowy o rozsypaniu , potrąceniu, przewróceniu, nie ma mowy o wydostaniu się aromatu i przedostaniu się do środka, np.zanieczyszczeń czy bakterii.
W zestawie z pojemnikami znajduje się specjalnie zaprojektowany stojak, który umożliwia przechowywanie jednocześnie do sześciu pojemników z przyprawami.
Łatwo utrzymac w czystości, można myć w zmywarkach.
Solidnie wykonany, odporny na zarysowania. Elegancki. Funkcjonalny. Pomysłowy.

Polecam !

Komentarze

  1. Mam taki na 6 pojemników, świetne są, a także siwetna dekoracja kuchni

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pytaj o wszystko, komentuj , podziel się swoją radą . Cieszę się, że ze mną jesteś, rozgość się na dłużej!

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Di me:

Benvenuto nel mio Piccolo Regno! Non sei venuto qui per caso, vedrai! Mi chiamo Kasia e sarò felice di mostrarti la mia cucina, direi che anche le due cucine: polacca e italiana. Ti farò toccare, annusare, assaggiare, pesare e mescolare con me. Ti porterò in due mondi semplici: la cucina italiana - che ho avuto la fortuna di assaggiare per oltre sedici anni, e ti mostrerò quanto quest'avventura possa essere amorevole, semplice, gustosa, non complicata, ma anche imprevedibile e piena di sapori! Passeremo anche alla cucina polacca, dove le prelibatezze sono equilibrate, pensate e ripensate, tradizionali con un pizzico del mio punto di vista, idee e sperimentazioni con il gusto. Ci sposteremo da una cucina all'altra. Quindi indossiamo i grembiuli, cuciniamo qualcosa insieme. Chiedi di tutto, commenta, condividi i tuoi consigli. Sono contenta che tu sia con me, accomodati e buon appetito!