niedziela, 15 marca 2015

Coloflor GGWitajcie, nie ma to jak dzieci nie jedzą, prawda? Nie jest dobrze jak zaczynaja odmawiać napojów również...Zdarza się często i gorączka do tego....
To pierwszy objaw grypy żołądkowej.
Można ją przechodzić jak sami pewnie wiecie w różny sposób, ale z dziećmi nie ma żartów.
Gdy już zaatakuje, warto pamiętać aby nawadniać organizm.Nie od razu kubek wody ,ale jedna łyżeczka wody w temepraturze pokojowej co 5 minut. Wtedy organizm ją przyjmie.
Nie należy zapominać również o ...florze bakteryjnej jelitowej, która w tych dniach jest poważnie „niezrównoważona”.
Ostatnio miałam do czynienia z jelitówką u córki
lat 4 ,przy jednoczesnej szkarlatynie, w której wskazane jest przyjmowanie antybiotyku co 8 godzin.
Sięgnęłam po Coloflor GG.


Jest to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego. Do postępowania dietetycznego w zaburzeniach równowagi mikroflory jelitowej w czasie antybiotykoterapii i biegunki, w tym biegunki infekcyjnej. Dla niemowląt i dzieci.
Opakowanie zawiera 12 saszetek, które można łatwo rozpuścić w melku matki lub wodzie. Coloflor GG jest preparatem w postaci proszku do sporządzania zawiesiny doustnej, zawierającym mikrokapsułkowane, żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103). Szczep ten jest jednym z najlepiej poznanych szczepów bakteryjnych, którego korzystne działanie dla zdrowia zostało potwierdzone w licznych badaniach naukowych. Dzięki zastosowaniu specjalnej metody mikrokapsułkowania bakterii zawartych w preparacie Coloflor GG, wykazują one lepszą stabilność podczas przechowywania oraz odporność na działanie soku żołądkowego i enzymów trawiennych, co poprawia ich przeżywalność w układzie pokarmowym i gwarantuje dotarcie do jelit .
Ważne jest również , że 1 saszetka (1 porcja) zawiera 6 miliardów (6×109) żywych kultur bakterii L. rhamnosus GG, 1,7 g inuliny. To oznacza , że wystarczy 1 saszetka dziennie.


Preparat można kupić TUTAJ i dowiedzieć się o nim więcej.
Ja polecam, gdyż stosowałam u właśnych dzieci.

Proszek ma przyjmny smak. Starsza cóka wsypywala go bezpośrednio do buzi i przepijala wodą lub herbatką.2 komentarze:

  1. Nawodnienie jest bardzo wazne przy takich chorobach. Zdrówka zycze dzieciakom, aTobie wytrwałości

    OdpowiedzUsuń
  2. Trzeba bardzo uważać z jelitówką. Bardzo szybko organizm się odwadnia. Przerabiałam to z moim mężem, my na szczęście nie złapaliśmy. Zdrówka kochana :-)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz, każdą radę, sugestię... Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło !