poniedziałek, 20 kwietnia 2015

Znaczniki/Markery na szklanki Vacu Vin
Chciałabym Wam przedstawić coś...czego tak naprawdę nigdy nie widziałam, a teraz mam przyjemność stosować. Znaczniki na szklanki lub kieliszki. Genialna sprawa szczególnie kiedy mamy np. baby party w domu lub masę gości, którzy często wstają i przemieszczają się z własnymi trunkami po salonach.
Świetna sprawa kiedy mamy często wstających „na dymka” gości, którzy kładą swoje szklanki gdzie popadnie ,a potem mają problemy z rozszyfrowaniem , która szklanka jego jest! Kobieta czasem odbije usta na szklance ale facet...?
Nieraz spotkałam się z hasłami przy stole „ Czy ktoś widział moją szklankę? Czyja to szklanka? Czy ktoś już pił z tej szklanki?Mamoooooo... a ona mi zabrała szklankę! Nieprawda to moja szklanka!”Aby uniknąć niepotrzebnych zajadów i opryszczek, tudzież stresu związanego z faktem, że ktoś mógł się pomylić i opić się z naszego naczynia...polecam ten genialny malutki, ale jakżesz potrzbny wynalazek.12 wesołych przyssawek – idealnie przystosowanych do gładkich powierzchni naszych kieliszków, szklanek, który ma w swojej wysyłce sklep Q DECORJednym ruchem przyczepiamy za pomocą przyssawki maleńki znaczek i jedynym naszym obowiązkiem jest zapamiętać kolor i kształt wesołego ludzika. Żaden kolor się nie powtarza, więc z pamięcią nie powinno być problemu,prawda?Miałam okazję ostatnio przekonać się jak potrzebny jest taki znacznik w przypadku baby party!
Dzieci były zachwycone, ja tym bardziej.
Markery można kupić na stronie Q DECORPolecam, szczególnie tym, dla których higiena ma kolosalne znaczenie, i dla tych , którzy wychodzą z bezwzględnego założenia, że „co moje , to moje!”6 komentarzy:

 1. Też je mam, ale niestety niektóre bardzo szybko odpadają od szklanek :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie ze wszystkich 12-tu notorycznie odpadal niebieski nurek...może szklanka się spociła za bardzo?

   Usuń
 2. Bardzo praktyczne i do tego urocze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajowy dodatek do drinków, który z pewnością spodobałby się moim dzieciakom przy przyrządzaniu owocowych koktajli :) Wpadły mi w oko Twoje szklanki, znalazłam podobne w Technica
  Super blog, będę tu zaglądać częściej :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz, każdą radę, sugestię... Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło !