Brytfanna TOSCANA- współpraca we włoskim styluMoi Drodzy przyszedł czas zaprezentować Wam brytfannę TOSCANA, którą otrzymałam w ramach smacznej współpracy z Florina.Marka Florina wchodzi w portoflio ofertowe firmy Florentyna - lidera rynku AGD w Polsce.
Gdy kurier zapukał i wręczył mi paczkę, przyznam , że zatrzęsły mi się ręce z wrażenia .W swoich dłoniach trzymałam najwyższą jakość za rozsądną cenę!
Ale pozwólcie, że przedstawię po krótce historię firmy.To ważne , ważne dla wszystkich tych , którzy mają pasję, marzenia.. i wiedzą , że przy odrobinie trudu MOŻNA zaoowocować w SUKCES.
Przeczytajcie niezwykłą historię ludzi, którzy nie bali się marzeń!


Historia firmy zaczyna się od Mariusza i Jarosława Mateckich – braci, których fascynowała perspektywa rozwoju produkcji AGD.

Pod koniec lat ’80 zakładają firmę Florentyna, która początkowo mieści się w Kaliszu. Zatrudniając 4 pracowników i posiadając 1 auto dostawcze, zaczynają dynamicznie działać. Już wtedy, nawiązują współpracę z czołowymi polskimi producentami, m.in.:Huta szkła Termisil Wołomin, Huta szkła Irena, Emalia Olkusz, Krosno, Fabryka Porcelany Chodzież, Ćmielów, Krzysztof, Karolina, Gerlach i wielu innych.
Upór i konsekwentne działanie całej załogi zaowocowało błyskawicznym rozwojem przedsięwzięcia.
W 1999 roku firma zmienia swoją siedzibę, przenosząc się do Pleszewa.
Do współpracy dołączają kolejni – tym razem światowi czołowi producenci, m.in.:Bormioli Rocco, Walther-Glass, RCR Cristaleria Italiana i inni.
Dziś firma z dumą prezentują własne marki, które są rozpoznawalne i doceniane. Należą do nich:
- Florina
- Botti Electronic
- Miss Lucy
Obecnie, siedziba firmy znajduje się w nowoczesnym budynku, przyul. Korzkwy 31 w Pleszewie.
Kadra pracownicza składa się z ponad 400 osób. To już 2 pokolenie pracowników. Załogę w pokaźnej części tworzą małżeństwa.
Dotychczasowa działalność zaowocowała wieloma nagrodami i wyróżnieniami. Jednym z ważniejszych osiągnięć było uzyskanieCertyfikatów Systemów Zarządzania Jakością: ISO 9001:2000 oraz 9001:2008.
Fundamentami wszystkich podjętych prac jest determinacja oraz pasja tworzenia. Takie podejście sprawiło, że są prawdziwymi ekspertami w swojej dziedzinie!

A ja? Trzymałam w dłoni to cacko.
Brytfanna TOSCANA jest idealnym naczyniem kuchennym do pieczenia w piekarniku lub przyrządzaniu na kuchence potraw tak mięsnych jak wegetariańskich! Smak potraw przyrządzonych w ten sposob przewyższa te przyrządzone w tradycyjnych garnkach. Specjalnie wyprofilowana pokrywa, pozwala skraplającej się parze wodnej w rónym stopniu utrzymać odpowiednie nawilżenie potrawy.Brytfanna TOSCANA ma oryginalny i elegancki design i można ją używać na wielu typach kuchenek np.indukcyjnych.Posiada odlewany, aluminiowy korpus a doskonale dobrana grubość ścianek i dna naczynia gwarantuje równowmierne rozchodzenie się ciepła w całym naczyniu, co wpływa na czas i smak przygotowanych potraw.


 Ceramiczna powłoka zapobiega przywieraniu i jest odpornna na zarysowania i łatwa w czyszczeniu. Wymiar 32 cm. Kolor- pomarańczowy, cudny jak TOSCANA-TOSKANIA
Dostępna w wielu internetowych sklepach i na Allegro.
Już niebawem przeniosę Was do kolorowej, słonecznej i zdrowej Toskanii, byście mogli poznać właściwości tej brytfanny.

Póki co zapraszam na oficjalną stronę Firmy FLORINA

oraz na FB FLORINA FB

gdzie dowiecie się więcej o wspaniałych produktach za rozsądną cenę i być może , kto wie , kto wie wygracie niejeden organizowany na stronie konkurs?

A już niebawem Toskania w mojej kuchni !


Komentarze

  1. Odpowiedzi
    1. Genialne jest w niej to że ma lekki korpus metalowy a w środku ceramika! Czyli nie pęknie! Szklana pokrywa jest dość ciężka, ale o to chodzi. Fantastycznie rozprowadza ciepło, kompletnie p nie przypala..a to się zdarza np. w brytfannach szklanych.

      Usuń
  2. O! To jest ta słynna TOSKANIA! Piekna! A recenzja-super, aż chce się mieć to cacko w swojej kuchni!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pytaj o wszystko, komentuj , podziel się swoją radą . Cieszę się, że ze mną jesteś, rozgość się na dłużej!

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Di me:

Benvenuto nel mio Piccolo Regno! Non sei venuto qui per caso, vedrai! Mi chiamo Kasia e sarò felice di mostrarti la mia cucina, direi che anche le due cucine: polacca e italiana. Ti farò toccare, annusare, assaggiare, pesare e mescolare con me. Ti porterò in due mondi semplici: la cucina italiana - che ho avuto la fortuna di assaggiare per oltre sedici anni, e ti mostrerò quanto quest'avventura possa essere amorevole, semplice, gustosa, non complicata, ma anche imprevedibile e piena di sapori! Passeremo anche alla cucina polacca, dove le prelibatezze sono equilibrate, pensate e ripensate, tradizionali con un pizzico del mio punto di vista, idee e sperimentazioni con il gusto. Ci sposteremo da una cucina all'altra. Quindi indossiamo i grembiuli, cuciniamo qualcosa insieme. Chiedi di tutto, commenta, condividi i tuoi consigli. Sono contenta che tu sia con me, accomodati e buon appetito!