POLSOJA- WSPÓŁPRACAWczoraj otrzymałam pokazną paczkę , którą wniósł kurier do domu. Paczkę dostałam od POLSOJA w ramach współpracy. To będzie moje pierwsze doświadczenie jeśli chodzi o kuchnię dla vegan i wegetarian. Postaram się zrobić coś pysznego i nieskomplikowanego. Obie kuchnie na pewno charakteryzują się tym...że są zdrowe, a ja zaskoczona jestem pozytywnie ,tak ilością jak i jakością przysłanych mi produktów .Wyglądają jak mięsne produkty a mięsa w nich kompletnie nie ma! Nie ma konserwantów, no GMO!


Wszystkie produkty od POLSOJA to produkty 100% roślinne, mimo iż nazywają się kiełbaski, parówki,pasztety, pasty, wędliny .
 Są kompletnie bez konserwantów. Przyznam się szczerze, że smakuję i widzę to po raz pierwszy w życiu i jestem przekonana , że nie poraz ostatni. Dlaczego ? Jak pisałam wcześniej ,są to produkty nie tylko dla vegan i wegetarian ale dla osób z wysokim poziomem cholesterolu, z chorobami układu krążenia, dla osób z nadwagą, anemią. Są to produkty również dla osób w wieku wzrastania – produkty bogate są w wapń- niezbędny budulec kości. Są to smakowitości dla kobiet w okresie menopauzy, dla osób prowadzących siedzący tryb życia i dla osób w podeszłym wieku- podatnych na osteoporozę i u których zapotrzebowanie na specyficzne odżywianie wzrasta wraz z wiekiem.
Polsoja działa od 1993 roku. Jako pierwsza w Polsce firma, rozpoczęła produkcję tofu i była jednym z pierwszych popularyzatorów żywności sojowej. Od tej pory Polsoja stale rozwija gamę wyrobów produkowanych wyłącznie z surowców roślinnych, niemodyfikowanych genetycznie. Obecnie w ofercie Polsoja znajduje się 20 propozycji m.in. parówki i kiełbaski sojowe, wędliny sojowe, tofu, pasty i pasztety sojowe, tortellini.


Produkty Polsoja są dla wymagającej i chcącej zdrowo odżywiać się klienteli i dostaniecie je na terenie całego kraju, m.in. spotkacie je w sieciach handlowych, takich jak: Auchan, Tesco, Carrefour, Leclerc, Real, Piotr i Paweł, Alma i wielu innych. Oprócz tego, możecie je znaleźć w sklepach specjalizujących się w branży „zdrowej żywności”, sklepach spożywczych oraz w e-sklepach.
Cenisz sobie zdrowie, dobre samopoczucie, chcesz zmienić dietę i styl zycia, poczuć się lekko i wzbogacić organizm w niezbędne do życia i rozwoju prozdrowotne czynniki? 
Jeśli tak, to POLSOJA jest właśnie dla Ciebie!Bez obaw , gdyż w składzie wszystkich produktów proponowanych przez Polsoja NIE znjadziecie na pewno : mięsa, tłuszczu zwierzęcego, żelatyny, jaj, mleka ani pochodnych tych surowców , konserwantów ani cholesterolu .
Więcej o produktach Polsoja znajdziecie TUTAJ.
Ale przejdzmy do mojej paczki...
Oto co zawierała...

Pokażę Wam na zdjęciach, są dość wyrazne, bez opisywania poszczególnego produktu, gdyż zrobi się za długo i monotonnie.

Bardzo pozytywną rzeczą jest fakt, że parówki nie są powleczone plastikową osłonką, która jest bardzo klopotliwa przy ściaganiu!


W osobnych postach zastosuję do propozycji kulinarnej poszczególny produkt i wtedy o nim napiszę. Nie chcę tutaj przeciągać.. Spodziewajcie się ciekawych propozycji , porządnej dawki zdrowia , bo o to nam przecież chodzi, prawda?

Polubcie Polsoja na Fb TUTAJ , gdyż znajdziecie tam wiele ciekawych inspiracji i porad na temat zdrowego odżywiania .
Komentarze

 1. Naprawdę mega paka produktów. Nie znam tej firmy, jestem bardzo ciekawa składu tych produktów i oczywiście smaku. Muszę wypróbować.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już niebawem kilka propozycji zastosowania tego wszystkiego. Już jestem pod wrażeniem ! Niesamowite jest to że 100% naturalne i bez mięsa , a smakuje że..niejedna szynka się chowa!

   Usuń
 2. Fajna paczka z ciekawymi i zdrowymi produktami :-)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Pytaj o wszystko, komentuj , podziel się swoją radą . Cieszę się, że ze mną jesteś, rozgość się na dłużej!

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Di me:

Benvenuto nel mio Piccolo Regno! Non sei venuto qui per caso, vedrai! Mi chiamo Kasia e sarò felice di mostrarti la mia cucina, direi che anche le due cucine: polacca e italiana. Ti farò toccare, annusare, assaggiare, pesare e mescolare con me. Ti porterò in due mondi semplici: la cucina italiana - che ho avuto la fortuna di assaggiare per oltre sedici anni, e ti mostrerò quanto quest'avventura possa essere amorevole, semplice, gustosa, non complicata, ma anche imprevedibile e piena di sapori! Passeremo anche alla cucina polacca, dove le prelibatezze sono equilibrate, pensate e ripensate, tradizionali con un pizzico del mio punto di vista, idee e sperimentazioni con il gusto. Ci sposteremo da una cucina all'altra. Quindi indossiamo i grembiuli, cuciniamo qualcosa insieme. Chiedi di tutto, commenta, condividi i tuoi consigli. Sono contenta che tu sia con me, accomodati e buon appetito!