Parówki sojowe i tofu Polsoja ... śniadanko wegetariańskie dla każdego
Dziś proponuję śniadanie wegetariańskie. Co nie znaczy, że mięsożerca nie powinien tego spróbować. Od czasu do czasu , należy sobie zrobić detox organizmu i zjeść coś 100% roślinego.
Do dzisiejszego śniadania użyłam dwóch propozycji Polsoja.


-Parówki śniadaniowe-Tradycyjne śniadaniowe parówki sojowe to dobry wybór na pierwszy posiłek dnia dla dzieci i dorosłych. Składają się w 100% z surowców roślinnych, dlatego stanowią bezpieczną i smaczną alternatywę dla wielkoprzemysłowych mięsnych parówek. Zawierają łatwo przyswajalne białko sojowe, wapń, żelazo. Posiadają korzystny profil kwasów tłuszczowych. Nie zawierają cholesterolu, konserwantów oraz są wytworzone z soi niemodyfikowanej genetycznie.


-Tofu tradycyjne-Tofu to ser sojowy otrzymywany w procesie koagulacji mleka sojowego, wynaleziony w Chinach w 164 r. n.e. przez Liu Ana. Świeże, czyste tofu o średniej twardości, to uniwersalny składnik obiadów, sałatek i deserów. Bogate w białko tofu jest zarazem niskokaloryczne i nie zawiera cholesterolu. Produkt bezglutenowy, posiadający certyfikat GMO Free. Świeże tofu to nieoceniony składnik nowoczesnej kuchni, nie tylko wegetariańskiej. Bogactwo wapnia, roślinnych fitohormonów, sojowych substancji pomagających w zapobieganiu chorobom cywilizacyjnym, sprawiają, że tofu uznane jest za jeden z najzdrowszych produktów. Idealne proporcje zawartości białka do niskiej kaloryczności sprawiają, że tofu zdobyło popularność także wśród autorów diet odchudzających.

I my tu sobie takie śniadanko zaserwujemy.
-parówki śniadaniowe + tofu Polsoja
-ulubiona sałatka- ja do mojej dałam – papryki, dynię surową, oliwki, śliwki, sałatę, ogórka, bazylię- całość wymieszałam z octem winnym 6% z czerwonego wina...
Na koniec całe danie zsypujemy ziarnami Słoneczne Pola od Ziarenkowo. Dlaczego Ziarenkowo?  Gdyż jest to doskonale wyważona mieszanka świeżych i aromatycznych prażonych ziaren.

Sciąg osłonke z parówki i ugotuj ją.
Parówki podane w ten sposób, z kawałkami tofu w sałatce..to wszystko sprawia, że człowiek ma energię na dobry start w cały dzień. 

Jestem mięsożercą, nie jadam parówek często, ale..je jadam..i stanowczo wybieram PARÓWKI Polsoja – bo wiem co zawierają i co mi dadzą pozytywnego ! A tofu w takiej sałatce, tylko podnosi poprzeczkę i sprawia, że całość nabiera finezji i dobrego smaku!


Smacznego !Komentarze

Prześlij komentarz

Pytaj o wszystko, komentuj , podziel się swoją radą . Cieszę się, że ze mną jesteś, rozgość się na dłużej!

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Di me:

Benvenuto nel mio Piccolo Regno! Non sei venuto qui per caso, vedrai! Mi chiamo Kasia e sarò felice di mostrarti la mia cucina, direi che anche le due cucine: polacca e italiana. Ti farò toccare, annusare, assaggiare, pesare e mescolare con me. Ti porterò in due mondi semplici: la cucina italiana - che ho avuto la fortuna di assaggiare per oltre sedici anni, e ti mostrerò quanto quest'avventura possa essere amorevole, semplice, gustosa, non complicata, ma anche imprevedibile e piena di sapori! Passeremo anche alla cucina polacca, dove le prelibatezze sono equilibrate, pensate e ripensate, tradizionali con un pizzico del mio punto di vista, idee e sperimentazioni con il gusto. Ci sposteremo da una cucina all'altra. Quindi indossiamo i grembiuli, cuciniamo qualcosa insieme. Chiedi di tutto, commenta, condividi i tuoi consigli. Sono contenta che tu sia con me, accomodati e buon appetito!