SKWORCU- pyszna współpracaDwa dni temu moi Drodzy ,dostałam paczkę. Paczkę w ramach współpracy.Paczkę pełną niespodzianek- gdyż każdy produkt , który się w niej znajdował , był dla mnie niespodzianką.Nie wybierałam go sama. Poprosiłam aby Firma sama za mnie to zrobiła.
Paczka była od SKWORCU- klik!

Ilość bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła.SKWORCU to sklep internetowy , który oferuje swoim klientom produkty w kategoriach kawy, herbaty, bakalie, przyprawy, yerby mate, akcesoria i pozostałe. Szczególny nacisk w tej Firmie kładziony jest na produkty najwyższej jakości i bardzo świeże, a akcesoria, np. zaparzacze do herbaty, puszki na kawę czy herbatę, koszyki, formy do ciast itd. posiadają potrzebne atesty , są trwałe i dopasowane do gustów każdej klienteli.
Każdy produkt przechodzi rygorystyczną kontrolę pod względem jakości, świeżości, nie ma produktu przetworzonego, każdy produkt posiada swój naturalny zapach ,smak i aromat....

W mojej dużej paczce znalazłam same rarytasy potrzebne w każdej kuchni .

SKWORCU do mojej paczki włożył


Z SERII BAKALIE
-wiórki kokosowe
-wisnie suszone premium
-mango kandyzowane
-melon kandyzowany
-ananas kandyzowanyZ SERII KAWY ROZPUSZCZALNE
-truskawki w śmietanie
-malinowy sorbet
-ananasowaZ SERII GRZYBY
-grzyby MUNZ SERII HERBATY
-hawajski koktajl
-tropikalna burza
-hawajska owocowaZ SERII PRZYPRAWY
-przyprawa do paeli
-przyprawa pięć smaków
-kuchmistrz
-przyprawa do burrito
-przyprawa do fajity
-pfetter gold
-przyprawa do potraw z jajek
-karahi chicken masala
-pomidory z czarnuszką i czosnkiem niedzwiedzim

Przyznam się szczerze, że z wieloma przyprawami nigdy wcześniej się nie spotkałam i czas poszerzyć swoje kulinarne horyzonty o nowe doświadczenia na kubkach smakowych. Skworcu na pewno przyczyni się do powstania nowych i ciekawych dań, to pewne .

Bardzo pozytywną , rzucającą się w oczy kwestią, jest sposób pakowania przypraw, herbat i mieszanek. Nie dość, że są indywidualnie zgrzane, to dodatkowo każda rzecz jest pakowana osobno w woreczek ze struną, co gwarantuje, że produkt jest maksymalnie zabezpieczony i zapachy nie mieszają się ani sobą wzajemnie nie przechodzą. To jest bardzo ważne, gdyż zamówienia są różnorodne.
Wysyłka jest ekspresowa- prawie na zasadzie -mówisz!-masz!
Niektóre smakowitości z mojej paczki już znalazły zastosowanie w praktyce, niebawem o nich napiszę w osobnych postach, aby w tym jednym nie robić bałaganu i nie mieszać Orientu z Europą.
Każdy produkt poznacie osobno, w skrócie, jego właściwości odżywcze, postaram się opisać smak i podzielić się przepisami na zastosowanie tego wszystkiego w każdej kuchni...
Tym wpisem, chciałam podzielić się z Wami radością poznania Firmy Rzetelnej, Aromatycznej i Bardzo Smacznej, u której wysoka Kultura Osobista i Pasja jest na najwyższym Poziomie, a Klient na pierwszym miejscu.
SKWORCU , o którym Wam opowiadam znajdziecie TUTAJ

Zajrzyjcie, poszperajcie w jego szafkach , szafeczkach i na półkach, znajdziecie wiele zdrowych, aromatycznych, a przede wszystkim świeżych propozycji!Komentarze

Prześlij komentarz

Pytaj o wszystko, komentuj , podziel się swoją radą . Cieszę się, że ze mną jesteś, rozgość się na dłużej!

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Di me:

Benvenuto nel mio Piccolo Regno! Non sei venuto qui per caso, vedrai! Mi chiamo Kasia e sarò felice di mostrarti la mia cucina, direi che anche le due cucine: polacca e italiana. Ti farò toccare, annusare, assaggiare, pesare e mescolare con me. Ti porterò in due mondi semplici: la cucina italiana - che ho avuto la fortuna di assaggiare per oltre sedici anni, e ti mostrerò quanto quest'avventura possa essere amorevole, semplice, gustosa, non complicata, ma anche imprevedibile e piena di sapori! Passeremo anche alla cucina polacca, dove le prelibatezze sono equilibrate, pensate e ripensate, tradizionali con un pizzico del mio punto di vista, idee e sperimentazioni con il gusto. Ci sposteremo da una cucina all'altra. Quindi indossiamo i grembiuli, cuciniamo qualcosa insieme. Chiedi di tutto, commenta, condividi i tuoi consigli. Sono contenta che tu sia con me, accomodati e buon appetito!