Dozownik Cuisipro ze sklepu Q-Decor- współpracaMoi Drodzy! 
Obiecalam na FB , że będzie o oszczędnościach...
I jest ;-)
W ramach współpracy, zawitał do mnie , wybrany przeze mnie, taki oto zielony ,sympatyczny dozownik Cuisipro
ze sklepu  Q-Decor . 


Oczywiście nie bez powodu wybór mój padł na dozownik do płynu/mydła.
Jak wiadomo w kuchni, w której się gotuje, to i dużo się zmywa! U mnie się wiecznie coś zmywa.
Dozownik obiecywał, że zaoszczędzi mi płyn do naczyń, bądz mydło w płynie.


 I jeszcze zamieni je w super piankę. Mus- jak wolicie.
Ja zużywam tony płynów do naczyń, bo ja lubię mieć pianę. A tu piana sama się robi i w dodatku z niewielkiej ilości płynu do naczyń z dodatkiem wody !

Ale po kolei bo warto!

Ten dozownik,to wreszcie produkt bez kitu, produkt wysokiej jakości. Produkt, który obiecuje i dotrzymuje słowa- a to na dzisiejszym rynku prawdziwa rzadkość. Dozownik jest w stanie zmniejszyć zużycie płynu / mydła do 75% i ja w to wierzę, bo właśnie go używam! Mój nowy przyjaciel ma 21 cm i wyciskam z niego puszysty mus bezpośrednio na gąbkę...i myję te moje naczynia. Moje córeczki mogą mi teraz pomagać, bez obaw , że w kanale skończy litr płynu do naczyń, że go gdzieś rozleją po blatach itd.

Od razu zaznaczam, by do takiego dozownika wlewać płyny dobrej jakości, nie jakieś tanie popłuczyny. Dobry płyn charakteryzuje się tym, że jest bardzo gęsty i.. nie „chlupie”jak woda w butelce.
Dozownik jest przezabawny, lekko przygarbiony z brzuszkiem, z przyssawką, która nam go przytwierdzi do gładkiego podłoża.


Ten właśnie kształt jest idelany, bo trudno go przewrócić naciskając na pompkę! Łatwy w utrzymaniu czystości ,bo rozbieralny na części.

Popatrzcie- producent daje nam gwarancję na 25 lat.

Jest prosty w obsłudze- nalewamy płyn do wskazanego poziomu.


Następnie dopełniamy wodą do poziomu następnego.

Zakręcamy i...delikatnie obracamy w celu wymieszania wody z płynem- nie potrząsamy , nie tworzymy piany.Mus , który wydostaje się z dziubka jest gęsty, puszysty i nie znika z dłoni bądz gąbki.

Takim musem do naczyń..aż się chce myć. Bo oznacza to higieniczne i oszczędne podanie detergentu z troską , nie tylko o środowisko, ale i nasze dłonie !
Dozownik posiada przemiły kształt pasujący tak do kuchni jak i do łazienki. Kolory wesołe, możecie podejrzeć TUTAJ - klik !
W tej chwili w sklepie trwa na niego promocja. Warto go mieć, bo będzie nam służył długie lata, a przy dobrej kalkulacji , wyjdzie, że po jakimś czasie i koszt dozownika się zwróci i nie będziemy „latać”do sklepu co chwilkę po detergenty do mycia naczyń lub mydło w płynie.
Dla mnie osobiście, jako pożeracza płynu do naczyń, ten dozownik jest wybawieniem.
Następny, który zakupię, pójdzie do łazienki- tam z kolei są inni pożeracze mydeł w płynie i czyściochy wiecznie myjące rączki.
Rzućcie okiem na dozowniki i inne cuda z Q-Decor
i odwiedzcie oficjalną stronę TUTAJ FB … gdzie promocje i konkursy trwają.


Q-Decor to sklep pełen niespodzianek dla domu -wysokiej jakości- to udany zakup z gwarancją. To udany prezent. Dla kogoś, a może dla siebie?Komentarze

Prześlij komentarz

Pytaj o wszystko, komentuj , podziel się swoją radą . Cieszę się, że ze mną jesteś, rozgość się na dłużej!

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Di me:

Benvenuto nel mio Piccolo Regno! Non sei venuto qui per caso, vedrai! Mi chiamo Kasia e sarò felice di mostrarti la mia cucina, direi che anche le due cucine: polacca e italiana. Ti farò toccare, annusare, assaggiare, pesare e mescolare con me. Ti porterò in due mondi semplici: la cucina italiana - che ho avuto la fortuna di assaggiare per oltre sedici anni, e ti mostrerò quanto quest'avventura possa essere amorevole, semplice, gustosa, non complicata, ma anche imprevedibile e piena di sapori! Passeremo anche alla cucina polacca, dove le prelibatezze sono equilibrate, pensate e ripensate, tradizionali con un pizzico del mio punto di vista, idee e sperimentazioni con il gusto. Ci sposteremo da una cucina all'altra. Quindi indossiamo i grembiuli, cuciniamo qualcosa insieme. Chiedi di tutto, commenta, condividi i tuoi consigli. Sono contenta che tu sia con me, accomodati e buon appetito!