czwartek, 15 maja 2014

Un Amore...... do .....Coffee AmoZostawiłam Wam na ...deser...!!! opowieść o Coffee Amo.
 Cukierkach nadziewanych w czekoladzie. To prawdziwy hit Fabryki Cukierków Pszczółka. Te pyszności zadebiutowały w roku 2013 i swoimi czterema kawowymi smakami nawiązują do Włoch i do zamiłowania jego mieszkańców do aromatycznej kawy.
 Podbiły mi serce od..pierwszego cukierka!


Wyjątkowy smak, najwyższa jakość, piękne ,indywidualne opakowanie – to wszystko zdecydowało, że Coffee Amo, czekoladowe cukierki o czterech kawowych smakach Espresso, Latte, Irish Coffee, Cappuccino Orzechowe, produkowane przez Fabrykę Cukierków „Pszczółka”, zdobyły I miejsce w konkursie Wojewódzki Lider Smaku 2013. Nagrodę wręczono podczas uroczystej gali, która odbyła się 12 lutego 2014 r. w Lublinie.


Kochani to jeszcze nie koniec …! Pasażerowie, którzy 25 kwietnia polecieli do stolicy Włoch pierwszym samolotem z Lublina, częstowali się na terenie terminalu cukierkami Coffee Amo.
Słodkie przysmaki pozwoliły pasażerom jeszcze przed wylotem poczuć smak Włoch.
Lot, który odbył się w piątek, 25 kwietna, zainaugurował nowe połączenie z Lublina do Rzymu. Realizuje je linia Carpatair. To już drugie, po lotach do Mediolanu, połączenie z lubelskiego lotniska do Włoch.Ale przejdzmy do samych cukierków, co jest prawdziwą przyjemnością! Wprowadzone w ubiegłym roku na rynek cukierki Coffee Amo natychmiast podbiły serca konsumentów.

Nie ma się czemu dziwić. Pod pieknym opakowaniem skrywa się czekoladowa kulka, właściwie przypominająca malutkie jajeczko. Na jeden kęsek, na jeden łyk...na chwilkę zapomnienia. Każdy z czterech smaków ściśle i rygorystycznie nawiązuje do włoskiej kawy , podawanej na różne sposoby, od orzechowego capuccino, poprzez mocne i wyraziste espresso oraz delikatne caffe latte , a na koniec Irish Coffee , z kremem alkoholowym o wyrazistym smaku irlandzkiej whisky.


Cukierki są wysokiej jakości , spójrzcie tylko jakie misterne mają one wnętrze. 
Pod wspaniała czekoladą, skrywa się kruchutka ale dość solidna cukierkowa skorupka , która pęka , następnie pojawia się karmel śmietankowy i delikatny...a na samym końcu strzał w dziesiątkę i mega dawka smaku - kawowy krem , który rozływa się po całych ustach, pozostawiając, co tu ukrywać... zadowolenie. Każdy smak jest inny i wyrazisty .Te cukierki można jeść z zamkniętymi oczami. Mimo ,że cztery rodzaje cukierków nawiązują do włoskiej kawy i kawę jak najbardziej czuć..to ..każdy cukierek jest tak cudownie inny !
 Wierzcie mi , że te cukierki nie bez powodu zdobyły I miejsce.
Cukierki można kupić m.in. w sieci Stokrotka, E.Leclerc, Tesco, Polomarket.Znakomite do dzielenia..znakomite na poprawę humoru, na dodanie sobie pozytywnej energii...Polecam jako ekskluzywny dodatek do paczek koneserskich, paczek firmowych, dodatek do kawy, alkoholi, na spotkania biznesowe... jak i do wnętrza naszych torebek, teczek, plecaków...


Więcej na oficjalnej stronie pod adresem


Zobaczcie również certyfikaty i nagrody


Oficjalna strona na FacebookBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz, każdą radę, sugestię... Zostaw po sobie ślad, będzie mi bardzo miło !