Przekąski i Przystawki od Wydawnictwa Burda Książki
Moi Drodzy, kilka dni temu wpadła mi w ręce wspaniała książka. Dostałam ją od Wydawnictwa BURDA KSIĄŻKI. Jak się łatwo domyśleć jest to książka kucharska. Książka jest świeżutka jak chleb o poranku, gdyż swoją premierę miała 17 czerwca 2015 roku.

Lekkie, smaczne i modne… To mogą być tylko przekąski i przystawki. Książka Przekąski i przystawki zawiera wyjątkowe przepisy – stworzone i przetestowane przez czytelników miesięcznika PRZEŚLIJ PRZEPIS! Znajdziesz w niej sprawdzone kompozycje zarówno na lekki lunch, spotkanie z przyjaciółmi, jak i wytworną kolację.
Pierwszą rzeczą, która od razu wpada w oko, jest okładka, twarda i kolorowa. 


Książka jest dobrze wykonana, z czasem się Wam nie rozleci. 

Znajdziecie w niej przystawki na różną okazję i przekąski z całego świata. Łatwe w przygotowaniu, tanie i na prawdę z kilku składników.Książka nie jest duża, ma format zeszytu szkolnego, więc łatwo ją ze sobą zabrać. Każda strona zawiera jeden przepis, obok jest fotografia. Czyli to co lubię- przepis i zdjęcie...nie wszystkie książki tak mają.


Jak wiadomo przekąska i przystawka to bardzo ważna sprawa i niejednokrotnie sprawdza się również jako samodzielne danie.
Warto ją mieć w domowej biblioteczce lub na szafce kuchennej. I sięgać tak często , jak często będziemy potrzebowali pewniaka-by zaskoczyć i pogilgotać podniebienia naszych gości.Wszystkie przepisy są pracą zbiorową- książkę tworzyły gospodynie, zwykli ludzie. Są to przepisy sprawdzone i wyśmienite. Jak tylko wrócę z sanatorium , to przygotuję coś pysznego z tej książeczki. Trudno się jest zdecydować, gdyż książka zawiera 60 najlepszych apetycznych przepisów, które zachwycą domowników jak i gości.
O tej i innych książkach możecie się dowiedzieć W TYM MIEJSCU

Polecam!


Komentarze

  1. ciekawa pozycja w sam raz na kuchenną półkę biblioteczną :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. zgadza się. Nie jest to ciężkie i opasłe tomisko z mieszankami wszystkiego ale konkret w sam raz dostosowany do potrzeby!

      Usuń

Prześlij komentarz

Pytaj o wszystko, komentuj , podziel się swoją radą . Cieszę się, że ze mną jesteś, rozgość się na dłużej!

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Di me:

Benvenuto nel mio Piccolo Regno! Non sei venuto qui per caso, vedrai! Mi chiamo Kasia e sarò felice di mostrarti la mia cucina, direi che anche le due cucine: polacca e italiana. Ti farò toccare, annusare, assaggiare, pesare e mescolare con me. Ti porterò in due mondi semplici: la cucina italiana - che ho avuto la fortuna di assaggiare per oltre sedici anni, e ti mostrerò quanto quest'avventura possa essere amorevole, semplice, gustosa, non complicata, ma anche imprevedibile e piena di sapori! Passeremo anche alla cucina polacca, dove le prelibatezze sono equilibrate, pensate e ripensate, tradizionali con un pizzico del mio punto di vista, idee e sperimentazioni con il gusto. Ci sposteremo da una cucina all'altra. Quindi indossiamo i grembiuli, cuciniamo qualcosa insieme. Chiedi di tutto, commenta, condividi i tuoi consigli. Sono contenta che tu sia con me, accomodati e buon appetito!